Yu-Gi-Oh severler buraya !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh Rpg Nasıl Oynanır ?

Yu-Gi-Oh Rpg Nasıl Oynanır ? Empty Yu-Gi-Oh Rpg Nasıl Oynanır ?

Mesaj  Admin Perş. Nis. 21, 2011 12:14 pm

Başta istediğiniz desteyi oluşturmak için marketten Deste satın alabilirsiniz ve ya kendime özgü deste oluşturmak istiyorum deyip Jtp nin açık kartların dan destenizi oluşturabilirsiniz.Ama kendime özgü deste oluşturmak istiyorum demek 5000 DP demek.Oluşturduğunuz desteyi Desteler Bölümüne Konu Açın.Sonra mutlaka Rp de karakter seçmelisiniz Karakter Seçiminden karakterinizi seçebilirsiniz!Markette Kartların fiyatları DP yani Duel Points dir.Her Düello da kazanan 300 DP kaybeden 100 DP alır ! Başlangıçta kartlarınızı oluşturmanız için 5000 DP iniz olacak.Şimdi gelelim nasıl düello yapacağınıza asıl önemli kısım burası çünkü. JTP yi indirecek siniz.(Zorunlu ! ) Sonra asıl zor olan kısma gelelim RP kısmına biraz açarsak Role Palaying yani rol yapma...Şimdi Düello yapacağınız zaman JTP den önce aldığınız kartlara göre bir deste oluşturup sonra da Düello ya başlayacaksınız.Ama bizim sitede açtığımız Mezarlık yada Duel Central da düello yapacaksınız ve yaptığınız her hamleyi ve kendinize özgü giriş stilini vurgulayarak güzel bir Rp ve Düello yapacaksınız.Mesala ;

Joey mezarlığa doğru ürkek adımlar la ilerliyor.Ama kendini toparlıyor ve ;

_Seni Yeneceğim Düello Zamanı ! (Gibi Karşısındakide şöyle olabilir.)

Marik Karanlığın verdiği güçle garip bir güçle bağarıyor ;

_Sen Benim Rakibim olamazsın.Seni bu mezara canlı canlı gömeceğim,Düello Zamanı ! (Gibi İlk giriş cümleleri olabilir.Sonra duello hamlelerini yazarsınız tabi gine Rp yi katarak.)

Marik Kart çekiyor ve sinsi sinsi gülümsüyor sonra ;

_Şimdi Magic Plasma Zone kartını aktifleştiriyorum bu sayede Karanlığın yaratıkları 400 atk ve 300 def artacak
ve şimdi indirim kartını oynuyorum.Bu kart her canavarımın yıldız seviyesini 2 yıldız düşürecek ve ben de İki başlı yılanı direk çağırabileceğim.Atk : 1800 Def : 1400 ama karanlık bir kart olduğu için Atk : 2200 Def : 1700 hahaha evet Joey seni sersem bu düelloyu asla kabul etmemeliydin.Benim karanlık destemle boy ölçüşemezsin asla ! Hahahaha ( Devam Edecek )
Admin
Admin
Admin

https://yugistrange.hareketforum.net