Yu-Gi-Oh severler buraya !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karakterinizi Seçin ve Maceraya Başlayın !

Karakterinizi Seçin ve Maceraya Başlayın !  Empty Karakterinizi Seçin ve Maceraya Başlayın !

Mesaj  Admin Perş. Nis. 21, 2011 12:31 pm

Karakterler : Kaiba ,Yugi&Atem,Joey,Tea,Tristan,Marik,Pegasus,Mokuba,Dartz,Solomon Muto,Evil Bakura,Bakura Ryo

Evet arkadaşlar karakter seçimi için buraya yorum olarak hangi karakteri şeçtiğinizi yazacaksınız Hepsi bu bir de imzanıza seçtiğiniz karakterin adını yazacaksınız yada avatarınıza onun resmini koyacaksınız ki anlayalım o olduğunuzu... Burda neden iki bakura var diye sormadan ben söyleyeyim birisi iyi Bakura yani saf o Bakura Ryo dur ! Öbürü de kontrol edilemez bir şeytan millenyum yüzüğünün sahibi Evil Bakura ! Biliyorum Çizgi Film de Evil Bakura saf bakura nın içinde yaşıyordu ama ben o kadar saf birine haksızlık etmek istemedim.Marik burada kötü hazır başlamışken iyi kötü listesini de yazayım .

Marik = Kötü = Amacı bütün millenyum parçallarını ele geçirip karanlık bir dünyada hüküm sürmek !
Joey = İyi = Amacı bir gün ikincilikten kurtulup yugi gibi oyunların kralı olabilmek !
Tea = İyi = Amacı arkadaşlarına destek olmak ve gerektiğinde tüm destesiyle Karanlığa karşı koymak ve duello yeteneğini geliştirmek !
Yugi&Atem =Amacı Yugi firavuna karanlık güçler karşısında yardım ederek huzura kavuşmasını sağlamak.Atem Marik,Evil Bakura vb. karanlık oyunlarını bozmak ve dünyayı kurtarmak ! = iyiler
Pegasus = Kötü = Amacı Tüm millemyum parçalarını alarak ve insanların ruhunu ele geçirerek ölen sevgilisini geri getirmek !
Bakura Ryo =İyi=Amacı iyi bir duellocu olmak
Evil Bakura =Kötü =Amacı Bütün İnsanlığı ruhlar dünyasına göndererek karanlık bir hüküm sürmek !
Dartz =Kötü = Amacı bir çeşit mühür kullanarak insanlığı Ruhlar dünyasına göndererek bir canavarı diriltmek istemesi
Kaiba =İyi = Amacı Bir gün yugi yi yenerek oyunların kralı olmak !
Tristan=İyi = Amacı Duello culuk yeteneğini daha da geliştirmek ! Ben Marik oluyorum artık Marik olamazsınız ve Yugi&Atem de Atem adlı admininizin karakteridir. Bu arada isterseniz yeni karakter de oluşturabilirsiniz Adınızı ve amacınızı yazıp ve ya buradakilerden birini seçersiniz.Herkes seçtiği karakteri Bu başlığın altına yorum atsın !
Admin
Admin
Admin

https://yugistrange.hareketforum.net

- Similar topics